Kampanie reklamowe

Kampanie reklamowe Google AdWords – linki sponsorowane w wyszukiwarce Google

Kampanie AdWords to doskonałe narzędzie pozwalające przedstawić Twoją ofertę tylko tym klientom, którzy naprawdę jej szukają. Kampanie Google AdWords pozwalają na pokazanie Twojego sklepu internetowego lub strony WWW w górnej lub dolnej części wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google.

Reklamy mogą być także wyświetlane w serwisach firmy Google – Gmail, YouTube – a także w serwisach partnerskich i sieci reklamowej, czyli na stronach powiązanych tematycznie z ustawionymi słowami kluczowymi.

Dzięki Google AdWords przyciągniesz więcej klientów do swojego e-sklepu lub strony WWW praktycznie od razu – przy pozycjonowaniu musisz zaczekać na efekt kilka miesięcy, reklamy AdWords wyświetlają się od razu.

Niezależnie od tego, czy chcesz przyciągnąć więcej klientów, zwiększyć sprzedaż online, czy zachęcić klientów, by do Ciebie dzwonili albo wracali do Twojego sklepu lub strony WWW, dzięki kampanią reklamowym Google AdWords to osiągniesz.

Klienci znajdą Twoją firmę w wyszukiwarce Google dokładnie w momencie, gdy szukają tego, co oferujesz. Możesz reklamować się lokalnie lub globalnie.

Możesz kierować reklamy do klientów w wybranych krajach, regionach i miastach lub w określonej odległości od Twojej firmy lub sklepu.

pozycjonowanie_adwords_e-sklepy

Spójrzmy prawdzie w oczy, prowadzenie kampanii AdWords nie jest wcale proste, trzeba poświęcać na nią trochę czasu oraz posiadać specjalistyczną wiedzę. Przy tworzeniu kampanii trzeba wybierać spośród wielu ustawień, które wpływają na skuteczność reklamy oraz jej cenę.

Nasi eksperci mogą poprowadzić Twoje kampanie reklamowe Google AdWords, dzięki nam nie tylko zdejmiesz z głowy uciążliwy obowiązek konfiguracji, obsługi, analizy i optymalizacji kampanii, ale również sporo zaoszczędzisz na wydatkach, dzięki odpowiedniej optymalizacji.

Wiemy, że najlepsze wyniki można osiągnąć skupiając się przede wszystkim na wąskiej dziedzinie, dlatego zachęcamy zawsze właścicieli e-sklepów oraz stron WWW, aby jak najlepiej wykonywali swoją pracę, a nam powierzyli to, w czym my jesteśmy najlepsi.

Jeżeli jesteś zainteresowany usługą prowadzenia kampanii reklamowych Google AdWords, zamów ją teraz.

 

pozycjonowanie_zamow_e-sklep_2